fbpx
Close

VIDEO | Eesti koondislase imeline kaitsemäng valiti alagrupiturniiride parimaks esituseks

Silver Maar (keskel) | Foto: Siim Semiskar/CEV

Euroopa võrkpalli liit tegi pärast alagrupimängude lõppu lühikese video parimatest paladest, kus esikohal troonib Eesti rahvusmeeskonna libero Silver Maar.

Lisaks viljandlasele pääsesid valikusse veel itaallased Alesandro Michieletto ja Simone Gianelli, venelane Jegor Kliuka ning kreeklane Nikos Zoupani. Maari viis esikohale viimases alagrupimängus olümpiavõitja Prantsusmaaga näidatud imeline kaitsemäng seisul 13:19, kui jooksis ennastsalgavalt palli päästma, mille tagajärjel reklaamplakatitesse libises. Tasuks teenis Eesti selles pallivahetuses punkti. Vaata allolevast videost, millise esitusega 22-aastane mängumees esikoha teenis. Samuti tuleb ära märkida Stefan Kaibaldi tegutsemine, kes Maari päästetud palli kaugel servijoone tagant vastaste poolele suunas ja hetk hiljem kaitses mänguvahendi “pannkoogiga” üles mängis.

Tänavusel EM-il on pidada veel vaid kaks kohtumist, kui Poolas Katowices lähevad täna õhtul kell 18:30 algavas pronksimängus vastamisi turniirile suurfavoriidina vastu läinud Poola ja tiitlikaitsja Serbia. Kullamatšis, mis saab alguse 21:30, selgitavad tänavuse Euroopa parima volleriigi eelmise EM-i hõbe Sloveenia ja Itaalia.

TOP5:

scroll to top