fbpx
Close

VIDEO | Hindrek Pulk: ma ei tea, miks sidemängija mind ei usalda – meie koostöö on olematu

Hindrek Pulga ja Dmitri Šlomini koostöö pole tänavu korralikult toimima veel hakanud. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Credit24 Meistriliiga silmapaistvaim ründemängija Hindrek Pulk pole uues koduklubis Tartu Bigbankis oma mängumootorit veel loodetud moel käima saanud.

Meeskonna eilses 3:1 võidumängus Jekabpilsi üle realiseeris Pulk 24 tõstest vaid 7. Neljandas geimis, seisul 6:7, kui sidemängija Dmitri Šlomini tõste jäi Pulgale selgelt madalaks, otsustas Tartu peatreener Andrei Ojamets lõpuks diagonaalründaja välja võtta ja saatis platsile Samuel Walkeri. Pulk oli pärast kohtumist mõistagi löödud, sest teab ja tunneb, et on võimeline paremaks.

“See, mida te praegu platsil näete, pole see, mis ta olema peaks,” ütleb Pulk ausalt. “Ma arvan, et me oleme mänguliselt tegelikult palju paremaks võimelised. Aga miks me sedasi mängime… See on nüüd treenerite läbi hammustada.”

Kuidas hindab Pulk koostööd Tartu ukrainlasest sidemängija Šlominiga?

“Ütleme nii, et seda koostööd hetkel kahjuks polegi. Miks ta ei usalda mind, ei oska öelda. Saan väga vähe tõsteid. Ühes geimis tuli mulle vist vaid üks tõste. Ma ei tea, kas diagonaalründaja on ühes geimis üldse nii vähe tõsteid saanud. Ma tõesti ei oska öelda, miks ta ei usalda mind. Seda peab temalt küsima. See, mida väljakul näitan, on puhas ebakindlus. Arvan, et ma olen füüsiliselt kordades parem kui platsil näha võib. Kurb, et ei suuda realiseerida,” vastas Pulk.

27-aastasele diagonaalründajale on teinud viimasel ajal valu löögiõlg, ent selle taha ta ei poe.

“Ega õla olukord hea ole, aga selle taha hetkel midagi ei jäänud. Absoluutselt mitte,” kinnitas ta.

Juba täna võõrustab Tartu kell 17.00 Ülikooli spordihoones Daugavpilsi.

Võrkpall24.ee tänab video valmimisel abi eest Baltic Broadcastingut!

scroll to top