Avavaatus nähtud: Saaremaa tegi tormilise kodupubliku ees südi mängu, ent Itaalia suurklubi võttis oma

Saaremaa Võrkpalliklubi tänase mängu eel. | Foto: Karl Rinaldo

Saaremaa Võrkpalliklubi esimene kahest kodumängust CEV Challenge Cupi veerandfinaalis Itaalia klubi Milano Powervolley vastu lõppes 0:3 (21, 18, 23) kaotusega. Uuesti minnakse Kuressaares vastamisi homme kell 18.00.

Enam kui tuhandepealine kodupublik elas omadele pooleteise tunni jooksul häälekalt kaasa ja olgugi et lõppnumbrid seda ei näita, oli igas geimis põnevust omajagu. Geimide otsustavas faasis võtsid aga Roberto Piazza hoolealused oma, pannes jõu ja osavusega paremuse maksma.

Milano resultatiivsemad olid oodatult Hollandi koondise liider, 74-protsendilise täpsusega rünnakuid lahendanud Nimir Abdel-Aziz ja Serbia koondise kapten Nemanja Petric, kes kogusid vastavalt 18 (+15) ja 13 punkti (+6). Saarlaste poolel tegi hooaja ühe parema mängu brasiillane Daniel Maciel, kes kogus 16 punkti (+11). Javier Jimenez lisas täna 11 punkti (+4). Meeskondliku statistika osas paistab silma just Milano servi efektiivsus – 8 ässa juures vaid 13 viga. Statistika.

Paari võitja kohtub poolfinaalis Lissaboni Sportingu või Budapesti Penzygyöriga. Avamängu võitis Lissabon võõrsil 3:2.