fbpx
Close

Bigbank tõi Meistrite liiga publikurekordi tagasi Tartusse

Kolmapäeval oli Ülikooli spordihoones tänu rohkearvulisele publikule meeldiv atmosfäär. | Foto: Riina Vals/CEV

Tartu Bigbanki kolmapäevast Meistrite liiga kohtumist Lissaboni Benficaga oli vaatamas 700 pealtvaatajat, mis märgib tänavuste eelringide rekordit.

Kui kaks nädalat varem peetud kodumäng Amriswiliga tõi Ülikooli spordihoonesse pool tuhat võrkpallisõpra, siis matš Portugali klubiga meelitas saali kakssada inimest rohkem. Vahepeal võttis rekordi päevaks enda kätte Las Palmas, kelle kodus saavutatud 3:0 võitu Paradžiki üle oli vaatamas 650 pealtvaatajat. Tartlaste ja hispaanlaste järel on kolmandal kohal hollandlased, sest Apeldoorni 2:3 kaotust Sastamala VaLePa’le oli vaatamas 550 inimest. Kokku on Meistrite liiga raames peetud tänavu 11 kohtumist.

Meistrite liigas on juba selgunud esimene klubi, kes teise eelringi pääses. Nimelt alistas Valgevene meeskond Soligorski Šahtjor korduskohtumises 3:1 (25:16, 25:20, 22:25, 25:23) Londoni Polonia. Ka kaks päeva varem peetud avamängu oli Soligorsk võitnud. Mõlemad kohtumised peeti neutraalsel pinnal Poolas Belchatowis, pealtvaatajaid kahel matšil veidi üle 200.

scroll to top