fbpx
Close

Hingestatud kaitsemäng tõi TalTechile kaheaastase pausi järel Tartu skalbi!

TalTechi naiskond. | Foto: TalTech

TalTech/Tradehouse ja Tartu Ülikool/Bigbank jätkasid täna naiste Eesti meistrivõistluste finaalseeriat, kui pealinnaklubi teenis koduväljakul üllatavalt kindla võidu. Viimati alistas TalTech Tartu kaks aastat tagasi.

Kui avamängu olid tartlannad võitnud pühapäeval kodus võrdlemisi turvaliselt 3:1, siis täna etendasid meie kaks paremat naiskonda TalTechi spordihoonesse kogunenud paarisaja pealisele publikule hoopis teistsuguse stsenaariumiga etenduse, mis päädis Tallinna klubi 3:0 (22, 18, 20) võiduga.

TalTech tegi nii blokis kui kaitses hingestatud mängu ega andnud Tartule üleliia kergeid punkte. Külalisnaiskonna liidrid Liis Noormets, Ingrid Kiisk ja eelmises kohtumises 22 punkti toonud Jade Šadeiko olid aga selgelt liimist lahti ega leidnudki oma mängu.

Marko Meti juhendatava TalTechi resultatiivseim oli Merilin Paalo 14 punktiga (+11), matšpalli realiseerinud Raili Kont-Kontson, kes tegutses endale harjumatul diagonaalründaja kohal, lisas 12 (+7) ja täna esmakordselt Eesti koondise kutse saanud Marcella Raud 10 punkti (0). Tartule tõi rünnakuid vaid 26-protsendilise efektiivsusega realiseerinud Šadeiko 10 punkti. Statistika.

Kolme võiduni peetav finaalseeria jätkub Tartu Ülikooli Spordihoones nädala pärast ehk 24. aprillil kell 19. Neljapäeval kell 19 alustavad Kohilas 5.-7. koha turniiriga Kohila Võrkpalliklubi/E-Service/Briketipoisid ja Tallinna Ülikool. Laupäeval kell 17 pannakse Kuressaares pall mängu pronksmedaliseerias, kus kohtuvad Saaremaa ja Famila/Võru Võrkpalliklubi.

Naiste Eesti meistrivõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN

scroll to top