fbpx
Close

Janis Sirelpuu: Toobali vastu on kordades raskem mängida kui Järve vastu

Janis Sirelpuu. | Foto: ekraanitõmmis

Tallinna Tehnikaülikooli peatreener Janis Sirelpuu sõnas pärast Eesti karikasarjas konkurentsist langemist, et mitmetest mängudest koosnevateks seeriateks pole tema hoolealused veel valmis.

TalTech, kes võitis poolfinaali avamängu Tartu Bigbanki vastu kodus 3:1, kaotas kordusmängu päev hiljem 0:3 ning jäi võõrustajatele alla ka kuldses geimis numbritega 3:15. Teises mängus lõi Tartu seejuures suisa kümme serviässa TalTechi ühe vastu.

“Mehed panid endale liiga suured pinged peale,” tõdes Sirelpuu. “Näha oli, et sellega ei suudetud hakkama saada. Ülepüüdlikkus ja ülekeskendumine. Ja müts maha ka Tartu ees, kes lõi kodus väga head servi.”

Kas Tartu vastu oli kordusmängus raskem mängida ka seetõttu, kuna sidemängijana naases Ronald Järve asemel platsile Kert Toobal? “Loomulikult. Kerdi vastu on kordades raskem mängida. Kui Ronaldi tõsted oleksid sama head nagu Kerdil, siis mängiks võib-olla Ronald Eesti koondises,” vastas Sirelpuu.

“Ühe mängu võitmiseks oleme valmis, aga seeria võitmiseks me veel küpsed pole,” lisas 43-aastane juhendaja, kelle hoolealused võitsid ka kevadel Credit24 Meistriliigas tartlaste vastu kodus peetud avamängu, kuid rohkemaks suutelised polnud.

Täispikk intervjuu Janis Sirelpuuga:

scroll to top