fbpx
Close

Robert Täht liitub klubiga, kus alustas koondisekarjääri

Rakvere plaanide kohaselt ei eksi Robert Täht uuel hooajal ühelgi servil. | Foto: volley.ee

Eelmisel suvel kõrgliigas mängimisest taandunud Rakvere Võrkpalliklubi on kogunud kogu tänavuse hooaja raha ja asunud komplekteerima uueks hooajaks tippvõistkonda.

“Aasta on möödunud edukalt ja oleme valmis komplekteerima meeskonna, kellega Euroopat vallutada. Loomulikult on veel vara konkreetsetest nimedest rääkida, aga mõne nimega siiski kergitame saladuseloori,” teatas Rakvere klubi Facebooki lehe vahendusel.

Kodulinna meeskonda on pärast pikki aastaid naasmas Eesti koondise nurgaründaja Martti Juhkami, peatreeneritool olevat aga “valmis pandud” Rainer Vassiljevile.

Suurimaks üllatuseks võib kogu loo puhul pidada aga Robert Tähe Rakverega liitumist. Klubi pressiteate väitel avaldas võrukas soovi endise amatöör- ja tulevase profiklubiga liituda ise.

“Meie jaoks ei ole üllatus, et mees (Täht) soovib jätkata just Rakverest, sest aastaid on Eesti koondis treeninud just siin ja linn on seega Robertile armsaks saanud,” ütles klubi. Teatavasti tegi Täht 2013. aastal Avo Keele käe all ka silmapaistva debüüdi koondise eest just Rakveres.

Võrkpall24 allikate kohaselt saab Täht boonusena kogu aasta külastada tasuta Rakvere linnust, juhul kui ta kannab seljas keskaegset rüüd ja mõõka, ning nädalas korra, teisipäeviti kell 10-12, poole hinnaga Aqva spaad, kui paneb jalga Speedo mustad ujumispüksid ja -rõnga.

“Meie eesmärgiks on võita kõik, mis võita annab. Ja kui me ei võida, siis me ei mängi,” lisas klubi.

scroll to top