Saaremaa andis Prantsusmaa tipule lahingu ka võõrsil, kuid langes eurosarjas konkurentsist

Saaremaa Võrkpalliklubi. | Foto: Saaremaa VK

Saaremaa Võrkpalliklubi debüüthooaeg eurosarjas sai täna lõpu, kui CEV Challenge Cupi 1/16-finaali korduskohtumises kaotati Poitiers’ Stade Poitevinile võõrsil 0:3 (24, 22, 21).

Sarnaselt 2:3 kaotusega lõppenud avamängule näidati Prantsusmaa tippklubile hambaid ka täna. Kõige tasavägisemaks kujunes avageim, kus Urmas Tali hoolealustel oli isegi võimalus kohtumist juhtima asuda. Pinget jagus ka teise ja kolmandasse geimi, ent geimivõiduni saarlased täna siiski ei jõudnud.

Rauno Tamme tõi saarlastele 12 punkti (+5), Siim Põlluäär lisas 9 (+4) ja Eddie Rivera 8 (+2) punkti. Poitiers’ parimaks kerkis 14 punktiga (+6) Zouhaire El Graoui.

1/8-finaalis kohtuvad prantslased suure tõenäosusega soomlaste Rovaniemiga, kes alistas avamängus võõrsil 3:1 Sofia Levski. Homme kohtub tugevuselt kolmandas eurosarjas teistkordselt Itaalia tipu Monzaga Pärnu Võrkpalliklubi, kes kaotas avamängu 0:3.