fbpx
Close

Saaremaa peatoetaja Alt kinnitab: eelarve on koos, meeskond tuleb kõva ja kaasa lüüakse eurosarjas

Saaremaa Võrkpalliklubi. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Saaremaa Võrkpalliklubi peatoetaja Ivar Alt kinnitas täna Võrkpall24’le, et meeskonna eelarve on uueks hooajaks koos ja võistkond osaleb muuhulgas eurosarjas.

“Ma ei varjagi, et meil on veel mõningaid rahalisi kohustusi (seoses lõppenud hooajaga), ent saabusin just Venemaalt ja võin julgustuseks võrkpallisõpradele öelda, et saame vast järgmisel nädalal asjad klaaritud,” sõnas Alt laupäeval.

Saaremaa Võrkpalliklubi on saatnud alaliidule juba ka vajalikud paberid, et osaleda uuel hooajal sarnaselt Tartu Bigbankile ja Pärnu Võrkpalliklubile eurosarjas. Saarlased plaanivad kaasa lüüa CEV Challenge Cupil.

“Käisime eurosarjas osalemise idee kohe välja. Eelarve on uueks hooajaks juba koos. Sain näiteks eile kahelt oma partnerilt nõusoleku klubi toetajaks tulemise osas. Komplekteerime võistkonna, mis tuleb kindlasti sama tugev nagu lõppenud hooajal,” ütles 59-aastane suurtoetaja.

“Oleme tingliku jah-sõna saanud tänaseks kuuelt mängijalt. Ja need on Eesti võrkpallisõprade jaoks tuntud nimed. Nendele on juba ka lepingud saadetud. Allkiri on all, tõsi, hetkel veel vaid ühel lepingul,” lisas Alt.

Saaremaa Võrkpalliklubi on kritiseeritud viimastel hooaegadel seetõttu, et nad pole panustanud eriti kohalikku noortetöösse. Sama asi tegi muret ka meeskonna tänavusele peatreenerile, kreeklasele Ioannis Kalmazidisele. Alti sõnul aga ei jõuagi kõike korraga teha.

“Ma pean tunnistama, et meil pole ka uuel hooajal plaani väga tõsiselt noortetööga tegelema hakata,” ütles ta ausalt. “Mina vastutan selle eest, et Saaremaal oleks üks tugev esindusmeeskond, kes pakub siinsetele spordisõpradele emotsioone. Minu hinnangul peaks siinne noortetöö edendamine olema riigi ja kohaliku omavalitsuse asi. Kust tulid eelmised Saaremaa tippmängijad Pupartid ja Pulgad? Spordikoolidest tulid. Ütlesin seda, et noortetöö edendamine peaks olema kohaliku omavalitsuse asi, ka alaliidu presidendile Hanno Pevkurile.”

Saaremaa Võrkpalliklubi osas peaks järgmisi uudiseid tulema juunikuu jooksul.

scroll to top