Video | Ainult Võrkpall24.ee’s: Robert Tähe imeline Meistrite liiga duell Wilfredo Leoniga

Robert Täht ja Wilfredo Leon. | Foto: Siim Semiskar, Perugia VC, ekraanitõmmis

Võrkpalli Meistrite liigas kohtus Türgi tippklubi Izmiri Arkas 15. jaanuaril koduväljakul 3000 pealtvaataja ees Itaalia maailma tippklubi Perugiaga. Ühtlasi läksid esmakordselt väljakul vastamisi Eesti parim võrkpallur Robert Täht ja maailma parimaks võrkpalluriks peetav Wilfredo Leon. Ametivennad – nii Täht kui Leon tegutsevad nurgaründaja positsioonil – tõestasid ilmekalt, miks võrkpalli nimetatakse võrratuks mänguks.

Olgugi et kuulsad külalised võitsid mängu 3:1 (-10, -19, 22, -23), jagus põnevust mängu küllaga. Tähtis osa oli põnevuse tekkimisel seejuures Tähel, kes kolmanda geimi lõpus oma serviseeria, kaitsemängu ja tagaliinirünnakute abiga meeskonna 25:22 geimivõiduni vedas. Täht tõi lõpuks 19 punkti (+11) ja Leon 17 punkti (+9).

Võrkpall24.ee teeb suure kummarduse nii Tähele kui Izmiri statistikule Jorge Rodriguez Guerrale, tänu kellele on tänaseks valminud kolmeminutiline videoklipp Tähe ja Leoni kohtumise tipphetkedest.

Vaata ka: Videolugu | TalTechi ja kogu liiga suurim punktikütt: Avo Keel süstis meisse sportlikku viha