fbpx
Close

VIDEO | Reiter enne Eesti klubide tähtsat duelli: läheme nautima ja mängime nii hästi, nagu oskame


Naiste Balti liigas näeb täna oodatud vastasseisu, kui meie viimaste aastate kaks paremat naiskonda TalTech/Tradehouse ja Tartu Ülikool/Bigbank kohtuvad Emajõelinnas peetavas poolfinaalmängus.

“Ikka läheme võitlema!” kinnitas tartlaste üks kogenumaid mängijaid, eilses veerandfinaalis Jelgava vastu 10 punkti (+7) kogunud temporündaja Laura Reiter. “Enne rääkisime teiste tüdrukutega ka, et läheme nautima ja mängime nii hästi, nagu oskame. Poolfinaali pääsemisega kindlustasime endile juba ka pühapäevaseks mängu. Vaatame, kuidas välja tuleb,” lisas tunnustatud noortetreeneri Raul Reiteri vanem tütar.

“Jah, alla ei anna ja võitleme edasi,” sekundeeris 21-aastane Annabel Huik, kes on olnud sel hooajal kogu liigas üks meeldivamaid esilekerkijaid. Eile tõi nurgaründaja Bigbankile 16 punkti (+7). Seda, mida naiskonnakaaslased eilsest võidust ja üksteise rollist rääkisid, saab kuulata videost.

Mõne aasta taguse Balti liiga võitja Tartu ja mullu oma parima saavutuse ehk hõbemedalini jõudnud TalTechi duell algab Tartus kell 18.00. Favoriit on otse poolfinaali pääsenud pealinnaklubi, kes peab täna aga hakkama saama mitme põhitegijata, kes jäävad eemale koroonaviiruse tõttu. Mängust teeb otseülekande Postimees.ee. Homme kell 15.00 toimuvas finaalis mängib paari võitja Kaunase või Riiaga.

scroll to top