fbpx
Close

Meistrite liigas peetakse viimane voor, debütant Teppanil ja teistel eestlastel nii mõndagi veel mängus

Renee Teppan mullu Belchatowi ridades rünnakul. | Foto: PlusLiga

Kolmapäeval peetakse viimased alagrupimängud meeste Meistrite liigas, kus on väljakule oodata ka mitmeid Eesti mängijaid. Huvitav vastasseis toimub Eesti rahvusmeeskonna praeguse ja endise peatreeneri vahel, vahendab volley.ee.

Igast alagrupist pääseb edasi võitja, lisaks tagavad koha veerandfinaalis viie alagrupi kolm paremat teise koha võistkonda.

C-alagrupis võitleb edasipääsu nimel Andri Aganitsa ja Renee Teppani tööandja Maaseiki Greenyard, kes on kolme võiduga teisel kohal. Liidrikohal asub Jastrzebski Wegiel täisedu viie võiduga, kolmas on kaks võitu teeninud Kaasani Zeniit ja neljas võiduta Ankara Halkbankiga. Maaseik kohtub kolmapäeval kell 21.30 Jastrzebskiga, vaata live-skoori. Otsepilti näitab Eurovolley.TV. Edasipääsu tagamiseks tuleb Maaseikil kindlasti liidrit täna võita ja loota, et keegi konkurentidest vääratab. Maaseiki ridades peaks täna debüteerima Teppan.

D-alagrupis teevad kaasa Timo Tammemaa ja Robert Tähe koduklubid Tours ja Perugia. Perugia on edasipääsu taganud, enne viimast vooru ollakse täisedu viie võiduga liidrikohal, Varssavi Verva kahe võiduga teine, Tours samuti kahe võiduga kolmas ja Lissaboni Benfica ühe võiduga neljas. Perugia kohtub täna kell 21.30 Varssaviga, vaata live-skoori. Otsepilti näitab Eurovolley.TV. Tours kohtub täna kell 21.00 Benficaga, vaata live-skoori. Otsepilti näitab Eurovolley.TV. Ka Toursil on veel teoreetiline võimalus edasi pääseda.

Martti Juhkami koduklubi Vfb Friedrichshafen on E-alagrupis kolmandal kohal, võite on teenitud kaks. Liidrikohal paikneb täiseduga Kedzierzyn-Kozle Zaksa, kolmanda võidu saanud Roeselare on teine ja võiduta jätkav Novi Sad on neljas. Täna kell 19.00 peab Friedrichshafen üllatama võõrsil just Zaksat, et edasipääsuks teoreetilinegi võimalus tekiks. Vaata live-skoori. Otsepilti näitab Eurovolley.TV.

B-algrupis kohtuvad kell 14.00 Kemerovo Kuzbass ja Berliini Recycling Volley, keda juhendavad vastavalt Eesti rahvusmeeskonna endine peatreener Gheorghe Cretu ja praegune peatreener Cedric EnardVaata live-skoori, vaata otsepilti Eurovolley.TV vahendusel. Kemerovo on alagrupis kolme võiduga teine, Berliin kahe võiduga kolmas.

Vaata tabeliseise ja ajakava.

Teise koha omanikest on viimase vooru eel edenemas järgmisse ringi Kemerovo, Trentino ja Roeselare. | Allikas: Wikipedia
scroll to top